Meny

Personal med ett stort kundfokus

Som kund hos oss på Ekonomikontoret får du en utvald kontaktperson som du kan känna dig trygg med. Vi med vår personal tror på att ett gott samarbete är ett långt samarbete. Här kan du läsa mer om våra medarbetare.

Kontakta oss  

Rana Ibrik

VD
rana@ekonomikontoret.com
0739-12 97 44

Abdallah Ibrik

Redovisningskonsult
abdallah@ekonomikontoret.com
0704-49 86 44

Rekrytering Pågår

Tuan Dinh

Redovisningskonsult
tuan@ekonomikontoret.com
0709-51 28 42

Dorisa Nielsen

Redovisningskonsult
dorisa@ekonomikontoret.com
0709-51 22 23

Anita Swiatek

Redovisningskonsult/Reception
Anita@ekonomikontoret.com
0709-51 22 14

Aleksandra Kopaczewska

Redovisningskonsult
Aleksandra@ekonomikontoret.com
0709-51 21 89

Valdrin Orani

Redovisningskonsult
Valdrin@ekonomikontoret.com
0709-44 22 70

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Cassandra Ibrik

Jurist
Cassandra@ekonomikontoret.com
0721-74 40 44

Henrik Nilsson

Redovisningskonsult
Henrik@ekonomikontoret.com
0734-44 60 81

Therese Maxelius

Redovisningskonsult
Therese@ekonomikontoret.com
042-14 04 91

Sanna Hellström

Redovisningskonsult
Sanna@ekonomikontoret.com
0734-21 23 13

Är du vår nästa medarbetare?

Skicka in ditt CV tillsammans med ett personligt brev så hör vi av oss till dig. Vi är nyfikna på vem du är.

Skicka din ansökan till info@ekonomikontoret.com