Meny

Personal med ett stort kundfokus

Som kund hos oss på Ekonomikontoret får du en utvald kontaktperson som du kan känna dig trygg med. Vi med vår personal tror på att ett gott samarbete är ett långt samarbete. Här kan du läsa mer om våra medarbetare.

Kontakta oss  

Rana Ibrik

VD
rana@ekonomikontoret.com
0739-12 97 44

Abdallah Ibrik

Redovisningskonsult
abdallah@ekonomikontoret.com
0704-49 86 44

Jacqueline Axelsson

Redovisningskonsult
jacqueline@ekonomikontoret.com
0734-44 60 81

Tuan Dinh

Redovisningskonsult
tuan@ekonomikontoret.com
0709-51 28 42

Dorisa Nielsen

Redovisningskonsult
dorisa@ekonomikontoret.com
0709-51 22 23

Anita Swiatek

Redovisningskonsult
Anita@ekonomikontoret.com
042-14 04 91

Aleksandra Kopaczewska

Redovisningskonsult
Aleksandra@ekonomikontoret.com
0709-51 21 89

Valdrin Orani

Redovisningskonsult
Valdrin@ekonomikontoret.com
0709-44 22 70

Lennart Andersson

Redovisningskonsult
Lennart@ekonomikontoret.com
0734-21 10 34

Henrik Nilsson

Redovisningskonsult
Henrik@ekonomikontoret.com
0734-44 60 81

Therese Maxelius

Redovisningskonsult
Therese@ekonomikontoret.com
042-14 04 91

Sanna Hellström

Redovisningskonsult
Sanna@ekonomikontoret.com
0709-51 22 23

Är du vår nästa medarbetare?

Skicka in ditt CV tillsammans med ett personligt brev så hör vi av oss till dig. Vi är nyfikna på vem du är.

Skicka din ansökan till info@ekonomikontoret.com