Menu

Klienci są dla nas najważniejsi

Jako klientowi Ekonomikontoret przydzielimy Ci osobę kontaktową, z którą możesz zbudować relację opartą na zaufaniu. Jesteśmy zdania, że dobra współpraca to współpraca długofalowa. Tutaj możesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym zespole.

Skontaktuj się z nami  

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Rana Ibrik

Dyrektor zarządzający
rana@ekonomikontoret.com
+46 739-12 97 44

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Abdallah Ibrik

Księgowy
abdallah@ekonomikontoret.com
+46 704-49 86 44

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Jacqueline Axelsson

Księgowy
jacqueline@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Tuan Dinh

Księgowy
tuan@ekonomikontoret.com
+46 709-51 28 42

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flaggaEk logotyp med albansk flagga

Dorisa Nielsen

Księgowy
dorisa@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

Anita Swiatek

Księgowy
Anita@ekonomikontoret.com
+46 42-14 04 91

Aleksandra Kopaczewska

Księgowy
Aleksandra@ekonomikontoret.com
+46 709-51 21 89

Valdrin Orani

Księgowy
Valdrin@ekonomikontoret.com
+46 709-44 22 70

Lennart Andersson

Księgowy
Lennart@ekonomikontoret.com
+46 734-21 10 34

Henrik Nilsson

Księgowy
henrik@ekonomikontoret.com
+46 734-44 60 81

Therese Maxelius

Księgowy
Therese@ekonomikontoret.com
+46 42-14 04 91

Sanna Hellström

Księgowy
sanna@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

Czy chcesz do nas dołączyć?

Wyślij CV oraz list motywacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą. Bardzo chętnie dowiemy się o Tobie czegoś więcej.

Prosimy o wysyłanie podań na adres info@ekonomikontoret.com