Menu

Stafi me vemendjen ndaj klientin

Si klient i Ekonomikontoret, do te te pajisim me kontaktin tend personal me te cilin do te ndihesh i sigurt. Stafi yne eshte i bindur se partneriteti i mire e ka jeten e gjate. Mund te lexosh me shume mbi nepunesit tane ketu.

Kontakt  

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Rana Ibrik

CEO
rana@ekonomikontoret.com
+46 739-12 97 44

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Abdallah Ibrik

Konsulent kontabiliteti
abdallah@ekonomikontoret.com
+46 704-49 86 44

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Jacqueline Axelsson

Konsulent kontabiliteti
jacqueline@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Tuan Dinh

Konsulent kontabiliteti
tuan@ekonomikontoret.com
+46 709-51 28 42

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flaggaEk logotyp med albansk flagga

Dorisa Nielsen

Konsulent kontabiliteti
dorisa@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

Anita Swiatek

Konsulent kontabiliteti
Anita@ekonomikontoret.com
+46 42-14 04 91

Aleksandra Kopaczewska

Konsulent kontabiliteti
Aleksandra@ekonomikontoret.com
+46 709-51 21 89

Valdrin Orani

Konsulent kontabiliteti
Valdrin@ekonomikontoret.com
+46 709-44 22 70

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Lennart Andersson

Konsulent kontabiliteti
Lennart@ekonomikontoret.com
+46 734-21 10 34

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Henrik Nilsson

Konsulent kontabiliteti
Henrik@ekonomikontoret.com
+46 734-44 60 81

Ek logotyp med svensk flaggaEk logotyp med engelsk flagga

Therese Maxelius

Konsulent kontabiliteti
Therese@ekonomikontoret.com
+46 42-14 04 91

Sanna Hellström

Konsulent kontabiliteti
Sanna@ekonomikontoret.com
+46 709-51 22 23

A je bashkepunuesi yne?

Dergo CV tende bashke me nje leter kerkese dhe do te pergjigjemi. Deshirojme te te njohim.

Adresa e-mail: info@ekonomikontoret.com